دکوراسیون حمام و سرویس بهداشتی, دکوراسیون داخلی

کدام روشویی مناسب سرویس بهداشتی شماست؟

روشویی سه لگنه مناسب استفاده در رستوران‌ها و هتل‌ها

این فکر که خرید روشویی‌ با کیفیت و شیک فقط مخصوص سرویس‌های بهداشتی‌ منازل است، از اساس نادرست می‌باشد. امروزه داشتن یک دکوراسیون هارمونیک و ایده‌آل سرویس بهداشتی ( که در گرو خرید روشویی مناسب است) در هر مکانی از واجبات محسوب می‌شود.

 اهمیت تزئینات سرویس‌های بهداشتی در مکان‌هایی مانند رستوران‌ها، تالارها، هتل‌ها و... در چند سال اخیر بیشتر به چشم می‌آید. بنابراین با توجه به نحوه و میزان استفاده از روشویی، انتخاب روشویی مناسب برای ما اهمیت پیدا می‌کند. اما سوال مهم این است که کدام مدل، طرح یا جنس روشویی مناسب سرویس بهداشتی شماست؟

در ادامه مقاله سعی داریم با معرفی انواع روشویی‌ها با توجه به ویژگی و کاربردشان، به این سوال پاسخ دهیم.

 

روشویی مناسب مکان‌های پر رفت و آمد

بعضی از کسب و کارها، با توجه به حضور و رفت و آمد مشتریانشان در سرویس‌های بهداشتی، نیاز مبرم به روشویی با کیفیت و بادوام دارند. از جمله این کسب و کارها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد.

رستوران‌ها

سرویس‌های بهداشتی رستوران‌ها از مهم‌ترین بخش‌های آن کسب و کار محسوب می‌شود. به طور میانگین از هر ۳ نفری که وارد رستوران شما می‌شوند، یک نفر از سرویس بهداشتی استفاده می‌کند. این آمار اهمیت سرویس بهداشتی در رستوران‌ها را بهتر نمایان می‌کند. اما با این وجود هنوز هم بعضی از رستوران‌ها به این نکته توجهی ندارند.

روشویی مهم‌ترین المان تزئینی در هر سرویس بهداشتی محسوب می‌شود. اهمیت روشویی‌ها در سرویس بهداشتی رستوران‌ها دو چندان هم می‌شود. به دلیل استفاده تعداد زیادی از مشتریان از روشویی‌ها، خرید یک روشویی شیک و مدرن که از کیفیت و دوام بالایی برخوردار باشد، الزامیست.

همچنین به دلیل مهم بودن پاکیزگی سرویس‌های بهداشتی رستوران‌ها و نیاز به نظافت و تمیز کردن مداوم روشویی، خرید یک روشویی بادوام که در اثر تماس با شوینده‌های شیمیایی زیبایی و جلا خود را از دست ندهد و همچنین دچار خوردگی نشوند.

در حقیقت سرویس بهداشتی مناسب تاثیر به سزایی در تجربه مشتری از حضور در رستوران شما خواهد داشت.

هتل‌ها

از دیگر مکان‌هایی که تزئینات و کیفیت عناصر سرویس بهداشتی اهمیت به‌سزایی دارد، هتل‌ها هستند. بدون شک شما هم ترجیح می‌دهید در هتلی اقامت داشته باشید که از سرویس بهداشتی مناسب برخوردار باشد.

روشویی نقش به‌سزایی در تعیین یک سرویس بهداشتی به عنوان مناسب یا نامناسب دارد. در حقیقت شما می‌توانید با انتخاب روشویی شیک و با کیفیت، تفاوت چشم‌گیری در کل فضای سرویس بهداشتی ایجاد کنید.

استفاده مداوم مشتریان و مسافرینی که در هتل‌ها اقامت دارند و لزوم حفظ جلا و کیفیت به مرور زمان، خرید یک روشویی بادوام را برای این کسب و کار الزامی کرده‌است. همچنین به دلیل اهمیت نظافت و تمیز نگه‌داشتن سرویس بهداشتی هتل‌ها، روشویی‌های مورد استفاده در این مکان‌ها به صورت مداوم در تماس با شوینده‌های شیمیایی قرار می‌گیرند. بنابراین از دیگر فاکتورهای مهم برای خرید روشویی مناسب هتل، خورده نشدن آن در  اثر نظافت مداوم آن است.

 موردی که نیاز به حضور آن در سرویس‌های بهداشتی هتل‌‌ها بسیار به چشم می‌آید، فضایی برای نگه‌داری وسایل بهداشتی است. بیشتر مسافرانی که در هتل‌ها اقامت دارند، به لوازم بهداشتی همچون مسواک، حوله، شامپو و... هتل نیاز پیدا می‌کنند.

روشویی کابینتی با داشتن فضای کابینتی مناسب قرار دادن انواع لوازم، این مشکل را برای شما بر طرف می‌سازد.

 

سرویس‌های بهداشتی کمجا

شاید با خود فکر کنید که به دلیل کمبود جا امکان استفاده از روشویی مدرن و شیک را نداشته باشید، اما به هیچ عنوان اینطور نیست. بسیاری از روشویی‌های موجود در بازار برای سرویس‌های بهداشتی‌ با که کمبود فضا مواجه هستند، طراحی شده‌است. بنابراین شما مشکلی برای پیدا کردن روشویی کمجا نخواهید داشت.

یکی از محبوب‌ترین روشویی‌های کمجا، روشویی کابینتی دیواری است. این نوع روشویی‌ کابینتی کوچک، که به روشویی کابینتی بدون‌پایه هم شناخته می‌‌شود، در مدل‌ها و طرح‌های بسیار متنوعی ساخته شده‌است.

سرویس‌های بهداشتی با فضای بزرگ

در سرویس‌های بهداشتی بزرگ، دکوراسیون و تزئینات اهمیت دوچندان پیدا می‌کند. همانطور که می‌دانیم، روشویی مهم‌ترین المان تزئینی سرویس‌های بهداشتی محسوب می‌شود.

خرید روشویی کابینتی بزرگ، هوشمندانه‌ترین و بهترین خرید برای سرویس‌های بهداشتی با ابعاد بزرگ محسوب می‌شود. هر چقدر روشویی بزرگ‌تر باشد، امکان تمرکز بر طراحی و المان‌های تزئینی آن بیشتر می‌شود و محصول نهایی، زیبایی بیشتری را نمایان خواهد کرد.

روشویی مناسب افراد سخت‌پسند

ممکن است شما از آن دست افرادی باشید که برای خرید، وسواس زیادی به خرج می‌دهند. خرید روشویی اتفاقی متداول به حساب نمی‌آید و معمولا خرید این محصول هر چندین سال یکبار رخ می‌دهد. بنابراین انتخاب روشویی مناسب، نیازمند دقت و بررسی است.

حال ممکن است بعد از بررسی گزینه‌های موجود در بازار، طرحی مورد پسند شما واقع نشود. یا اگر هم مدل  مدنظرتان را پیدا کنید، ابعاد آن مناسب سرویس بهداشتی شما نباشد. در چنین موقعیتی ممکن است که از خرید مدل مورد علاقه خود صرف نظر کنید و به بررسی دیگر مدل‌ها بپردازید. اما هلا، برند تخصصی تولید روشویی کابینتی، برای این شرایط چاره‌اندیشی کرده است. هلا این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا با ارائه مدل یا ابعاد منحصر به فرد خود، روشویی کابینتی سرویس‌های بهداشتی‌شان را سفارشی و شخصی‌سازی کنند.

 

کودک در حال استفاده از روشویی سرویس یهداشتی

روشویی مناسب شرایط خاص

گاهی اوقات شما نیاز به روشویی خاصی در سرویس بهداشتی خود دارید. برای شستشو نوزاد، روشویی با لگن عمیق برای شما مناسب است. اگر میانگین قد اعضا خانواده شما بلند است، روشویی با ارتفاع بلندتر به کار شما می‌آید. روشویی کابینتی دیواری با ارتفاع کم برای کسانی که ویلچر استفاده می‌کنند، گزینه بهتری است.

روشویی صفحه‌ای، روشویی کنجی، روشویی دو لگنه (دو قلو) و... انواع متفاوتی از روشویی هستند که هر یک با توجه به ویژگی‌های خاصی که دارند، در شرایط و مکان‌های خاصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

هوگونیک، نمایندگی مرجع فروش محصولات هلا، امکان خرید حضوری و اینترنتی را برای مشتریان خود فراهم کرده است. شما همچنین می‌توانید مدل‌های منحصر به فرد و شخصی‌سازی شده خود را از طریق هوگونیک سفارش دهید.

اگر خرید حضوری انواع روشویی کابینتی ترجیح شماست، می‌توانید به فروشگاه هوگونیک واقع در خیابان بنی هاشم مراجعه کنید و از مجموعه کامل روشویی کابینتی هلا دیدن کرده و مدل مدنظرتان را با توجه به نیاز خود خریداری کنید. همچنین شما می‌توانید برای صرفه جویی در وقت و مسافت، از فروشگاه اینترنتی هوگونیک استفاده کرده و مدل‌های متنوع روشویی‌های کابینتی را مشاهده کنید.

5 دیدگاه در “کدام روشویی مناسب سرویس بهداشتی شماست؟

 1. محسن گفت:

  امکان سفارشی سازی روشویی تو هلا وجود داره؟؟

  1. HOGONIK گفت:

   سلام محسن عزیز
   بله! هلا این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده است تا با ارائه مدل یا ابعاد منحصر به فرد خود، روشویی کابینتی سرویس‌های بهداشتی‌شان را سفارشی و شخصی‌سازی کنند.

 2. سارا حق پناه گفت:

  سلام میشه بهترین روشویی ایرانی رو معرفی کنید؟

  1. HOGONIK گفت:

   سلام سارای عزیز
   از بهترین برندهای روشویی می‌توانیم به برند هلا اشاره کنیم.

 3. سمانه الیاسی گفت:

  دوستان برای روشویی مناسب حمام چه پیشنهادی دارین؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *