دکوراسیون داخلی

راهنمای جامع خرید فلاش تانک توکار + معرفی انواع فلاش تانک توکار

فلاش تانک توکار وال هنگ مدرن دیواری

بدون شک تصور سرویس‌های بهداشتی بدون فلاش تانک غیرممکن است. همچنین به دلیل مشکلات کمبود آب و کاهش فشار آن که در چند سال اخیر رایج شده است، به کمک فلاش تانک می‌توان فشار آب را به یکباره افزایش و همچنین در مصرف آب تا حد زیادی صرفه‌جویی کرد.

در سالیان اخیر با پیشرفت تکنولوژی، فلاش تانک توکار جایگاه خود را در بازار تثبیت کرده‌است. این فلاش تانک‌ها تفاوت عظیمی از لحاظ نحوه کارکرد و همچنین شکل و شمایل با فلاش تانک‌های قدیمی دارند.

بنابراین خرید فلاش تانک توکار، تصمیمی مهم و کاربردی برای شما محسوب می‌شود. به دلیل تنوع گسترده مدل‌های مختلف فلاش تانک و همچنین کاربردهای متفاوت آن‌ها، انتخاب فلاش تانک توکار مناسب شما بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه این مقاله سعی داریم باتوجه‌به فضای موجود شما در سرویس بهداشتی، سقف بودجه در نظر گرفته شده و... راهنمایی کامل و جامع برای خرید فلاش تانک توکار ارائه دهیم.

قبل از ادامه این مقاله پیشنهاد می‌کنیم با مطالعه مقاله راهنمای خرید انواع فلاش تانک، به دیدی کلی نسبت به مدل‌های متنوع فلاش تانک و تفاوت آنها با یکدیگر برسید.

فلاش تانک توکار چیست؟

با افزایش روزافزون اهمیت دکوراسیون و تزئینات سرویس‌های بهداشتی و همچنین کاهش فضای اختصاص‌داده‌شده به سرویس بهداشتی در ساختمان‌های با متراژ کوچک، فلاش تانک‌های توکار به‌مرور پرطرف‌دار شدند.

به‌وسیله فلاش تانک توکار، شما می‌توانید از طراحی بدشکل و فضاگیر فلاش تانک‌های ابتدایی و قدیمی رهایی یابید. زیرا با خرید و نصب فلاش تانک توکار، شما دیگر اثری از مخزن و لوله‌های آن در سرویس بهداشتی خود پیدا نخواهید کرد. به بیان دیگر، فلاش تانک توکار با قرارگرفتن در فضای پشت دیوار سرویس بهداشتی، موجب می‌شود تنها المان قابل رویت، دکمه‌های آن باشد. این فلاش تانک‌ها تنها مختص سرویس‌های بهداشتی با فضای کوچک نمی‌باشد. بلکه فلاش تانک توکار برای هر کسی که به تزئینات سرویس بهداشتی خود اهمیت می‌دهد و به دنبال سرویس بهداشتی مدرن می‌گردد، بهترین گزینه است.

از دیگر برتری‌های فلاش تانک توکار نسبت به دیگر فلاش تانک‌ها، دو زمانه بودن آن است. به این معنی که فلاش تانک‌ها، دارای دو کلید با دو قابلیت متفاوت برای تخلیه آب هستند. این کلید‌ها در مدل‌های جدیدتر مانند اینفینیتی و اسمارت اسپیس قابل‌تنظیم نیز هستند و می‌توان مقدار آب خروجی در آن‌ها را تغییر داد.

 

بهترین برند تولید فلاش تانک توکار

برند‌های زیادی در زمینه ساخت و تولید فلاش تانک‌های توکار فعالیت می‌کنند. از جمله معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به برند‌های ایران، کاسپین، راسان، ایمن آب و بسیاری دیگر اشاره کرد. برندهای نام‌برده از بهترین برندهای تولید فلاش تانک محسوب می‌شوند که همگی در خط تولید خود از بهترین و باکیفیت‌ترین مواد اولیه استفاده می‌کنند. اما در بین تمام برندهایی که در زمینه ساخت فلاش تانک فعالیت می‌کنند، فلاش تانک ایران برند شناخته‌شده‌تری محسوب می‌شود. فلاش تانک ایران با بیش از ۴۰ سال تجربه فعالیت در زمینه تولید انواع فلاش تانک‌ها، حضور پررنگ و مؤثری در بازار فلاش تانک داشته است و می‌تواند انتخابی جذاب و هوشمندانه برای شما باشد.

انواع فلاش تانک‌های توکار

اگر بخواهیم به‌صورت کلی فلاش تانک‌ها را دسته بندی کنیم، می‌توانیم آن‌ها را در دودسته کلاسیک و وال هنگ قرار دهیم. در ادامه به صورت مفصل‌تر به شرح تفاوت این دو و همچنین معرفی مدل‌های آن می‌پردازیم.

فلاش تانک توکار کلاسیک

نام کلاسیک از این‌جهت بر روی این مدل‌ها قرار داده شده است زیرا این فلاش تانک‌ها برای توالت‌های ایرانی استفاده می‌شوند. در حقیقت تفاوت اصلی فلاش تانک توکار کلاسیک و وال هنگ همین مورد است. اما در دیگر موارد مانند مواد اولیه به‌کاررفته یا امکان دو زمانه بودن، کاملاً مشابه یکدیگرند.

از جدیدترین و پرفروش‌ترین مدل‌های کلاسیک فلاش تانک توکار می‌توان مدل اینفینیتی و اسمارت اسپیس برند ایران را نام برد. این مدل‌ها امکان تنظیم آب خروجی از ۲ لیتر تا ۸ لیتر را دارند و موجب صرفه‌جویی در مصرف آب تا ۶۰ درصد می‌شوند.

 

فلاش تانک توکار وال هنگ

اگر قصد خرید فلاش تانک توکار وال هنگ را دارید، باید مطمئن شوید که از کاسه وال هنگ در سرویس بهداشتی خود استفاده کرده‌اید (خواندن مقاله راهنمای کامل خرید توالت فرنگی می‌تواند به شما کمک کند). زیرا فلاش تانک‌های وال هنگ همان‌طور که از اسمشان مشخص است، برای توالت وال هنگ استفاده می‌شوند. کاسه وال هنگ، به توالت‌های مدرن و دیواری بدون پایه گفته می‌شود که در سرویس‌های بهداشتی کوچک یا مدرن استفاده می‌شود.

اگر قصد خرید فلاش تانک توکار وال هنگ را دارید، مدل‌های اینفینیتی و اسمارت اسپیس فلاش تانک ایران گزینه‌ای عالی برای شما محسوب می‌شوند.  این مدل‌ها با به‌کارگیری به‌روزترین تکنولوژی و فناوری ساخت فلاش تانک، خیال شما را از داشتن فلاش‌تانکی باکیفیت آسوده می‌سازد.

 

مزایا و معایب خرید فلاش تانک توکار

اینکه در طول مقاله دائم از مزایا فلش تانک توکار سخن‌گوییم، به این معناست که راهنمای خرید کامل و جامعی را در اختیار مخاطبان خود قرار نداده‌ایم. مانند هر محصول یا کالای دیگری، فلاش تانک توکار نیز در کنار مزایا بسیار خود، معایبی داراست که در ادامه به آن می‌پردازیم.

مزایا فلش تانک توکار

 • به دلیل طراحی توکار، فضایی در سرویس بهداشتی شما اشغال نمی‌کند که این فلاش تانک‌ها را مناسب سرویس‌های بهداشتی با فضای کوچک می‌سازد.
 • با قابلیت تنظیم مقدار آب خروجی، موجب صرفه‌جویی چشمگیری در مصرف آب می‌شوند.
 • این فلاش تانک‌ها بر اساس به‌روزترین تکنولوژی‌های این صنعت تولید شده‌اند و برخلاف دیگر فلاش تانک‌ها، در حین کارکرد صدا بسیار کمی ایجاد می‌کنند.
 • به دلیل طراحی توکار، برای سرویس‌های بهداشتی با دکوراسیون و فضای مدرن، یک انتخاب عالی محسوب می‌شوند.
 • قیمت فلاش تانک توکار ایران مناسب و مقرون‌به‌صرفه است و همین موجب شده است تا خرید آن یک انتخاب هوشمندانه محسوب شود.

معایب فلاش تانک روکار

 • از معایب محصولات توکار، نصب دشوار و پیچیده آن است. به دلیل قرارگرفتن درون دیوار، تعمیر فلاش تانک توکار چالش‌برانگیز است.
 • در صورت نشتی دادن فلاش تانک توکار، به دلیل طراحی توکار، ممکن است به دیوار جلویی خود آسیب برساند.

کلید فلاش تانک توکار

برای استفاده از فلاش تانک‌های توکار شما نیاز به کلید فلاش تانک توکار دارید. این کلیدها که به دکمه فلاش تانک توکار هم شناخته می‌شود، تنها المان نمایان این فلاش تانک‌ها محسوب می‌شوند.

ازآنجایی‌که اکثر فلاش تانک‌های توکار به صورت دو‌منظوره تولید می‌شوند، برای استفاده از آن‌ها نیز به دو کلید نیاز است. به همین منظور پنل کلید فلاش تانک شامل ۲ دکمه است.

ازآنجایی‌که کلید فلاش تانک توکار در دکور سرویس بهداشتی اثرگذار است، این محصول در رنگ‌ها و طرح‌هایی مانند چوب، شیشه، پلاستیک و استیل ساخته می‌شود.

توصیه نهایی

پس از شرح کامل هر آن چیز که باید درباره فلاش تانک توکار می‌دانستید، حالا با آگاهی و خیالی راحت درباره خرید این محصول تصمیم بگیرید.

اگر قصد خرید فلاش تانک توکار ایران را دارید، می‌توانید از محصولات فروشگاه هوگونیک دیدن کنید.

هوگونیک، یکی از بزرگ‌ترین فروشگاه‌های محصولات برند فلاش تانک ایران محسوب می‌شود. شما می‌توانید انواع فلاش تانک‌های ایران از جمله فلاش توکار را از فروشگاه اینترنتی هوگونیک خریداری کنید. اگر خرید حضوری فلاش تانک ایران ترجیح شماست، می‌توانید به فروشگاه هوگونیک در خیابان بنی هاشم مراجعه کنید.

2 دیدگاه در “راهنمای جامع خرید فلاش تانک توکار + معرفی انواع فلاش تانک توکار

 1. elnaz گفت:

  سلام و خسته نباشید
  بهترین برند فلاش تانک توکار چیست؟/

  1. HOGONIK گفت:

   سلام elnaz عزیز
   برند‌های زیادی در زمینه ساخت و تولید فلاش تانک‌های توکار فعالیت می‌کنند. از جمله معروف‌ترین آن‌ها می‌توان به برند‌های ایران، کاسپین، راسان، ایمن آب و بسیاری دیگر اشاره کرد. اما در بین تمام برندهایی که در زمینه ساخت فلاش تانک فعالیت می‌کنند، فلاش تانک ایران برند شناخته‌شده‌تری محسوب می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *