دکوراسیون داخلی

بورس وال هنگ در تهران کجاست؟

مرکز خرید تولات فرنگی و وال هنگ

سرویس بهداشتی همواره دستخوش تغییرات و پیشرفت‌های مختلفی بوده است؛ چرا که یکی از پراستفاده‌ترین اتاق‌های خانه بوده و یکی از مهم‌ترین عناصری که می‌تواند زیبایی و طراحی داخلی آن را بهتر کند، توالت آن است. به خاطر اهمیت زیادی که این عضو از خانه دارد، برخی از مناطق به عنوان بورس خرید وال هنگ در تهران شناخته شدند؛ زیرا تنوع بسیاری از لحاظ طراحی، رنگ‌ها، مدل‌ها، برندها و... از این محصول در این مکان‌ها یافت می‌شود.

در ادامه سعی داریم تا مناطقی که به عنوان بورس فروش وال هنگ در تهران شناخته می‌شوند را معرفی و راه‌های دسترسی هر یک را برای شما شرح دهیم.

 

خیابان بنی هاشم، بورس توالت فرنگی و لوازم ساختمانی در تهران

فرقی نمی‌کند که درشرق، غرب، جنوب یا شمال تهران باشید و قصد مراجعه به بورس وال هنگ در تهران را داشته باشید و نام خیابان بنی هاشم که یکی از معروف‌ترین و محبوب‌ترین مناطق بورس و مرکز فروش وال هنگ، لوازم سرویس بهداشتی، لوازم آشپزخانه و به طور کلی انواع لوازم ساختمانی است، از جمله سرامیک، کاشی، روشویی کابینتی و... را نشنیده باشید. یکی از بهترین مسیرها برای رسیدن به این خیابان که در شرق تهران واقع است، ایستگاه مترو خواجه عبدالله انصاری واقع در خط ۳ متروی تهران است و در جنوب خیابان بنی‌هاشم واقع شده است. به طور کلی مهم‌ترین مشخصه‌ای که یک منطقه را به عنوان بورس یک کالا شناس می‌کند، تنوع بالای کالاها و محصولات است. خیابان بنی هاشم نه تنها به علت تنوع بالای محصولات و تعداد بالای فروشندگان مختلف و مستقلی که در این خیابان مشغول کار هستند، جو رقابتی‌ای که میان این نمایندگی‌ها حاکم است باعث می‌شود که همواره کالای باکیفیت و بهتری را با قیمت مناسب‌تر ارائه بدهند. طیف گسترده طرح‌ها و مدل‌هایی که در این بورس وال هنگ در تهران وجود دارند، باعث می‌شود تا برای هر نیازی، پاسخگو باشند. به بیان دیگر مهم نیست که به دنبال وال هنگ لوکس، مدرن، کلاسیک، قیمت متوسط، ارزان قیمت یا... باشید، خیابان بنی هاشم برای هر سلیقه و هر مقدار بودجه‌ای، کالاها و محصولات مناسبی ارائه می‌دهد.

 

خیابان آیت الله کاشانی

تهران شهر بزرگی است و می‌توان گفت فاصله غرب تا شرق آن بسیار بیشتر از شمال تا جنوب آن است. اگر در غرب تهران ساکن هستید و به دنبال بورس وال هنگ در تهران هستید، اما نگران دسترسی به بورس فروش وال هنگ در نزدیکی خود نباشید؛ زیرا در غرب تهران نیز می‌توانید به خیابان آیت‌الله کاشانی مراجعه کنید. این خیابان از بزرگ‌ترین مراکز فروش وال هنگ در غرب تهران است که تنوع و گستردگی طرح‌ها و انواع محصولات آن، به خوبی پاسخگوی نیاز مشتریان خواهد بود. این تنوع و وسعت پوشش برندها و مدل‌ها که در این خیابان ملموس است، حتی بسیاری از ساکنان مناطق دیگر تهران را به خود جذب می‌کند. اگر به دنبال وال هنگ لوکس هستید، یا وال هنگ‌های معمولی و اقتصادی‌تر را مد نظر دارید، می‌توانید این خیابان را در گزینه‌های خود قرار دهید.

 

خیابان فرجام

یکی دیگر از مراکز فروش لوازم ساختمانی و بهداشتی از جمله وال هنگ، روشویی کابینتی و توالت فرنگی خیابان فرجام است. این خیابان که در قسمت شرقی تهران واقع است، شاید از شهرت چندانی نظیر خیابان بنی هاشم برخوردار نباشید، اما می‌توان گفت که دست کمی از بورس‌های دیگر در حوزه فروش وال هنگ ندارد. تنوع محصولات و بازه قیمتی که می‌توانید در این مرکز فروش وال هنگ بیابید، نه تنها هر فرد با هر سلیقه‌ای را به خود جذب می‌کند، بلکه توجه بسیاری از سازندگان و طراحان دکوراسیون را به خود جلب کرده است؛ به‌قدری‌که بسیاری از سازندگان و طراحانی که در شرق تهران فعالیت دارند، این خیابان را در کنار خیابان بنی هاشم، در گزینه‌های خود قرار می‌دهند.

زوج درحال خرید توالت فرنگی

چهارراه گلوبندک، بورس لوازم ساختمانی

یکی دیگر از مناطقی که به عنوان بورس خرید وال هنگ در تهران شناخته می‌شود، انتهای خیابان پانزده خرداد، یعنی چهارراه گلوبندک است. این گزینه از لیست ما که به راسته بازار نیز بسیار نزدیک است، جزو مراکز مهم فروش لوازم ساختمانی و بهداشتی در تهران است. از نکات مثبت این خیابان، این است که اگر سازنده هستید، می‌توانید با قیمت بسیار مناسب، وال هنگ عمده خریداری نمایید و اگر برای سرویس بهداشتی خود به دنبال کالای تک هستید نیز، می‌توانید وال هنگ تک را به قیمت عمده و بسیار مناسب خریداری نمایید. خرید وال هنگ لوکس نیز در این بروس وال هنگ در تهران امکان پذیر خواهد بود.

 

خیابان زمزم

مراکز فروش وال هنگ موجود در مناطق شرقی، غربی و مرکزی تهران را نام بردیم و نوبت به مناطق جنوبی تهران رسیده است. می‌توان گفت که جمعیت زیادی از مردم در جنوب تهران ساکن هستند و به علت پایین‌تر بودن میانگین قیمت زمین و خانه، ساختمان سازی در این مناطق بسیار رونق پیدا کرده است. به تبع اگر سازنده‌ای بخواهد تا برای ساختمانی که در حال ساخت آن است، لوازم بهداشتی، آشپزخانه و ساختمانی خریداری کند، ترجیح می‌دهد تا از منطقه‌ای نزدیک به ساختمان خود خرید کند. در این زمان، بورس وال هنگ واقع در خیابان زمزم، می‌تواند گزینه بسیار خوبی برای انتخاب باشد. این خیابان که نزدیک به بزرگراه آیت‌الله سعیدی و بوستان ولایت واقع شده است، بسیاری از فروشگاه‌های معتبر که در زمینه فروش لوازم ساختمان، وال هنگ و توالت فرنگی، کاشی، آینه، روشویی کابینتی سرامیک، شیرآلات و... فعالیت می‌کنند را در خود جای داده است و توانسته است تا در مدت زمان کوتاهی، اعتبار زیادی به عنوان بورس و مرکز فروش کسب نماید.

 

خیابان سعدی

یکی دیگر از بورس‌های وال هنگ و لوازم بهداشتی که در مرکز تهران واقع است، خیابان سعدی است. این بورس نیز مانند موارد دیگری که در این مطلب ذکر کرده‌ایم، تنوع محصولی و قیمتی بسیار بالایی را ارائه داده و می‌تواند به راحتی، نیازهای هر فرد با هر بودجه و سلیقه‌ای را پاسخ بدهد. این خیابان در مجاورت خیابان‌های لاله‌زار و جمهوری قرار دارد و از ایستگاه متروی سعدی نیز به راحتی قابل دسترس است. اگر در مرکز تهران سکونت دارید یا محیط کاری شما در این منطقه از تهران واقع است، می‌توانید خیابان سعدی را نیز جزو گزینه‌های خود در نظر بگیرید.

 

خیابان شیرازی

آخرین گزینه لیست و نه کم‌اهمیت‌ترین، خیابان شیرازی است که می‌توان گفت از مهم‌ترین مناطقی است که به عنوان بورس فروش وال هنگ و مصالح ساختمانی در تهران شناخته می‌شود. این خیابان که واقع در شمال تهران، در نزدیکی میدان ونک و خیابان ملاصدرا قرار گرفته است، لیست ما را از لحاظ جغرافیایی کامل خواهد کرد. دسترسی به این بورس خرید وال هنگ بسیار آسان است، چرا که هم از بی آر تی و هم از طریق مترو که ایستگاه ونک است، قابل دسترس است. این خیابان در شمال تهران و کسانی که در این حوالی این منطقه سکونت دارند یا فعالیت می‌کنند می‌تواند بسیار مهم و حائز اهمیت باشد؛ چرا که نه تنها به عنوان بورس وال هنگ در تهران شناخته ‌می‌شود، بلکه مرکز فروش لوازم ساختمانی نیز است.

 

چه ویژگی‌هایی باعث می‌شوند تا یک محله به مرکز فروش وال هنگ در تهران تبدیل شود؟

به طور کلی وقتی نام بورس یا مرکز فروش به میان می‌آید، ذهن ما به سمت تعداد زیادی از فروشگاه‌های نزدیک به هم می‌رود که بسیار شلوغ بوده و تنوع محصولات بسیار بالایی دارند. بورس وال هنگ در تهران به دلیل مزایای بسیاری که دارند، به عنوان اولین انتخاب‌ها برای خرید وال هنگ ساختمانی تبدیل شده‌اند. اگر بخواهیم ویژگی‌هایی که این مناطق را به مرکز و بورس وال هنگ در تهران بدل کرده‌اند به طور کامل و مفصل نام ببریم، شرح آن بدین شکل خواهد بود:

 • دسترسی آسان: مراکز فروش وال هنگ در تهران به این خاطر که در نقاط مختلف شهر واقع شده‌اند، به راحتی با وسایل حمل و نقل عمومی قابل دسترس هستند، اگر بخواهید با وسایل نقلیه شخصی نیز به این مناطق بروید، مسیرهای زیادی وجود دارند که می‌توانید به آسانی به آ‌ن‌ها دسترسی پیدا کنید. در واقع جدا از پراکندگی، هر یک از مناطق به تنهایی و به آسانی قابل دسترس هستند.
 • مشاوره تخصصی: در بسیاری از فروشگاه‌هایی که در بورس وال هنگ قرار دارند، فروشندگان باسابقه و باتجربه‌ای حضور دارند که می‌توانند به بهترین شکل و در سریع‌ترین زمان ممکن، شما را در انتخاب وال هنگ مورد نیازتان راهنمایی کنند. می‌توانید از قبل سؤالات خود را آماده نموده تا راحت‌تر بتوانید ابهامات خود را برطرف نمایید.
 • تنوع بالای وال هنگ: در مراکز خرید وال هنگ در تهران، می‌توانید انواع جدیدترین و محبوب‌ترین وال هنگ را با مدل‌ها، برندها و قیمت‌های مختلف پیدا کنید. این تنوع به شما این امکان را می‌دهد تا هر وال هنگ‌ای که مد نظر دارید، با سلیقه خود و بودجه‌‌ای که در نظر دارید خریداری نموده و دیگر خیالتان راحت باشد که به واسطه خرید خوبی که داشتید، تا سال‌های سال از خرید دوباره وال هنگ بی‌نیاز خواهید شد.
 • تخفیفات و جشنواره‌های متخلف: در زمان‌هایی از سال، برخی از فروشگاه‌هایی که در بورس مشغول فعالیت هستند، جشنواره‌ها و تخفیفاتی ویژه می‌گذارند که این موضوع امری برد برد هم برای فروشندگان، و هم برای خریداران و مشتریان خواهد بود.
 • امکان مقایسه قیمت: دانستن اطلاعات درباره بازه قیمت کالایی که قصد خرید آن را داریم، می‌تواند عنصری کلیدی در اول از هر چیز آسودگی خیال ما، و در نهایت رضایت از خرید ما باشد. با توجه به وجود تعداد زیاد فروشگاه در یک مکان، می‌توانید به راحتی قیمت‌ها را در مغازه‌های مختلف مقایسه کنید و از خرید خود مطمئن باشید.

 

کاسه وال هنگ ایران مدل نیو آرک (وارداتی) – درب چینی – سفید

قیمت اصلی ۱۱/۰۰۰/۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۹/۳۴۰/۰۰۰ تومان است.

کاسه وال هنگ ایران مدل ویرپول – درب UF – سفید

قیمت اصلی ۵/۵۰۰/۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۴/۲۹۰/۰۰۰ تومان است.

کاسه وال هنگ ایران مدل یورو فلت (وارداتی) – درب چینی – سفید

قیمت اصلی ۱۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰/۱۷۰/۰۰۰ تومان است.
 • طیف گسترده و مناسب در قیمت: به دلیل رقابت زیاد بین فروشندگان در بورس خرید وال هنگ در تهران، قیمت وال هنگ در این مکان‌ها می‌تواند بسیار مختلف باشد؛ زیرا باید بتوانند هر فرد با هر سلیقه و بودجه‌ای را به خود جذب و کالایی با کیفیت و بادوام به فروش برسانند. گاهی این رقابت حتی می‌تواند منجر به این شود تا به نسبت سایر فروشگاه‌ها، قیمت پایین‌تری ارائه بدهند.
 • اطمینان از خرید: وجود جو رقابتی شدید بین فروشندگان مختلفی که در بورس مشغول به کار هستند، باعث می‌شود تا شاهد ارائه خدمات بهتر و تخفیف‌های بیشتر باشید؛ زیرا از هر فرصتی استفاده می‌شود تا بشود بهترین کالا با بهترین قیمت و خدمات پس از فروش، به فروش برسد.
 • امکان خرید عمده: در برخی از بورس‌های وال هنگ در تهران، مانند خیابان بنی هاشم و راسته بازار، می‌توانید وال هنگ را به صورت عمده و با قیمت مناسب‌تر خریداری نمایید.
 • دسترسی به لوازم جانبی: در کنار وال هنگ، می‌توانید لوازم جانبی مورد نیاز مربوط به وال هنگ مانند واشر، مغزی، شلنگ و... را نیز در بورس پیدا کنید.
 • خدمات پس از فروش: اکثر فروشگاه‌های موجود در بورس وال هنگ، خدمات پس از فروش و ضمانت برای محصولات خود ارائه می‌کنند تا بتوانند اعتبار خود را در مرکز فروش وال هنگ در تهران حفظ نمایند.

 

نکاتی که باید هنگام خرید از بورس وال هنگ مورد توجه قرار دهید

ما در مقاله‌ای تحت عنوان "وال هنگ چیست"، به طور کامل انواع وال هنگ را معرفی و ویژگی‌هایی که باید در خرید خود در نظر بگیرید را شرح داده‌ایم که در این مطلب به طور خلاصه قصد یادآوری آن‌ها را داریم:

 • ابتدا قبل از هر چیز فهرستی از وال هنگ مورد نیاز خود تهیه کنید. مدل‌ها، اندازه‌ها و طرح‌هایی که فکر می‌کنید با سرویس بهداشتی شما سازگار هستند، می‌توانند گزینه‌های خوبی باشند.
 • اندازه سرویس بهداشتی و وال هنگی که مدنظر دارید را بسنجید و با اطلاعات کامل به بورس بروید تا از اتلاف وقت و انرژی جلوگیری نمایید.
 • به قابلیت‌ها و امکانات توالت از جمله فلاش تانک و طراحی نشیمن‌گاه آن توجه نمایید.
 • بعد از مراجعه حضوری به مرکز خرید وال هنگ در تهران، به جنس، کیفیت و ضمانت وال هنگ توجه کنید.
 • به فروشگاه‌های مختلف سر بزنید تا بتوانید طرح‌ها و مدل‌های مختلف را دیده، و اطلاعات کامل‌تری به دست بیاورید.
 • از نظرات و دیدگاه‌های دیگران، به خصوص در فضای مجازی استفاده نمایید و در قضاوت خود از آن‌ها استفاده کنید.
 • اکثراً کالای فروشگاه‌هایی که راه خود را به بورس باز کرده‌اند، از کیفیت بسیار خوبی برخوردار هستند؛ اما دقت به نکات ریز و درشت همواره باعث می‌شود تا خرید بهتری داشته باشیم. پس در نظر داشته باشید تا از فروشگاه‌های معتبر و قابل اطمینان خرید نمایید.
 • مراجعه به سایت‌هایی که در حوزه خرید وال هنگ و دیگر لوازم سرویس بهداشتی و ساختمانی فعالیت دارند. به این خاطر که با مراجعه به وب‌سایت می‌توانید تحقیق کنید، برندها و مدل‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کنید و در نهایت کالای باب میل خود را به آسانی خریداری نمایید. و این امر حتی باعث می‌شود تا اگر از سایتی معتبر خریداری نمودید، دیگر نگران کیفیت و اصالت کالا نبوده و با خیال راحت در زمان و انرژی خود صرفه جویی نمایید.
 • به گارانتی کالایی که قصد خریداری آن را دارید دقت نمایید و فاکتور و ضمانت نامه را حتماً دریافت کنید تا در صورت بروز هرگونه مشکل، امکان جبران ضرر را به مقدار هر چه بیشتر داشته باشید.
 • لباس و کفش راحت بپوشید تا اگر نیاز به طی کردن و پیاده‌روی در مسیری طولانی بود اذیت نشوید.

 

کاسه وال هنگ ایران مدل ویرپول – درب PP – سفید

قیمت اصلی ۴/۴۷۵/۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۳/۴۹۰/۵۰۰ تومان است.

کاسه وال هنگ ایران مدل یورو فلت (وارداتی) – درب چینی – سفید

قیمت اصلی ۱۱/۳۰۰/۰۰۰ تومان بود.قیمت فعلی ۱۰/۱۷۰/۰۰۰ تومان است.

هوگونیک، نمایندگی فروش انواع لوازم آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام

مواردی که در این مطلب لیست شده‌اند، به عنوان معتبرترین و دردسترس‌ترین مناطقی از تهران شناخته می‌شوند که به عنوان بورس وال هنگ فعالیت می‌کنند. قبل از هر چیز یادآوری می‌شود تا قبل از مراجعه به مراکز فروش برای خرید وال هنگ، ابتدا در اینترنت سرچ کنید تا میانگین قیمت و طرح‌هایی که ممکن است به دل شما بنشیند را مشاهده کنید. سپس اگر مدل باب میل خود را پیدا نکردید، به صورت حضوری به هریک از مراکز نام‌برده شده در نزدیکی محل سکونت خود مراجعه فرمایید.

هوگونیک با بیش از ۳۰ سال سابقه در فروش انواع لوازم آشپزخانه، سرویس بهداشتی و حمام واقع در خیابان بنی هاشم، آماده خدمت‌رسانی به شما عزیزان است.

نظرات و تجربیات ارزشمند خود را با ما در میان بگذارید و مطالب را برای دوستان و عزیزان خود ارسال فرمایید تا برای آن‌ها نیز مفید واقع شود.

اگر مطلب برایتان مفید بود، می‌توانید مطالب مرتبط دیگری تحت عنوان "کامل‌ترین راهنمای خرید توالت فرنگی از صفر تا صد" را نیز مطالعه بفرمایید.

2 دیدگاه در “بورس وال هنگ در تهران کجاست؟

 1. reza mostafavi گفت:

  سلام بورس نزدیک به شرق تهران کجا میشه

  1. HOGONIK گفت:

   سلام رضای عزیز
   به عنوان بورس فلاش تانک در شرق تهران می‌توان به خیابان بنی هاشم و خیابان فرجام اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *