دکوراسیون آشپزخانه

فروش عمده سینک ظرفشویی با تخفیفات استثنایی

دیتیل سینک گرانیتی فونیکس کد 320 رنگ مشکی مرمر

اگر مسئول خرید پروژه ساختمانی یا مغازه دار باشید یا حتی برای واحدهای آپارتمان خود به دنبال خرید عمده سینک ظرفشویی باشید، خوب میدانید که ریال به ریال هزینه های شما ارزشمند خواهد بود.

وقتی تعداد سفارشات شما زیاد باشد پس به شما حق میدهیم که به دنبال جایی باشید تا بتوانید با بهترین قیمت خرید خود را نهایی کنید. ما در هوگونیک به شما گارانتی می کنیم که بهترین قیمت بازار برای فروش عمده سینک ظرفشویی را ارائه میدهیم.

 چه برندهایی را میتوانید از هوگونیک خریداری کنید؟

  • سینک گرانیتی فونیکس: هوگونیک تنها نمایندگی فروش اینترنتی سینک گرانیتی فونیکس است و برای خرید عمده و تخفیفات همکاری بهترین درصد برای شما لحاظ خواهد شد. با خرید از هوگونیک، شما مستقیم از کارخانه سینک گرانیتی فونیکس سفارش خود را ثبت کرده اید.
    با توجه به محبوبیت برند فونیکس، سو استفاده از این برند در بازار بسیار زیاد شده است و کالاهای جعلی را با نام فونیکس می فروشند.
    هوگونیک، نمایندگی مرکزی و تولید کننده سینک گرانیتی فونیکس است و شرکت هیچ گونه تعهدی نسبت به سینک های متفرقه ندارد. سینک فونیکس اصل هیچ پسوند و پیشوندی ندارد.
  • سینک ظرفشویی اخوان: برند اخوان یکی از قدیمی ترین تولید کننده های سینک استیل است. با توجه به همکاری طولانی مدت مجموعه ما و برند اخوان، می توانیم بهترین درصد ممکن را برای خرید عمده سینک اخوان برای شما لحاظ کنیم.

خرید عمده سایر محصولات

احتمالا خرید شما محدود به سینک ظرفشویی نخواهد بود. اگر به دنبال جایی هستید که بتوانید یکجا تمام محصولات مورد نیاز خود را تامین کنید هوگونیک بهترین گزینه است.

علاوه بر سینک در موارد زیر می توانیم به شما کمک کنیم:

  1. خرید عمده شیرآلات
  2. خرید عمده توالت فرنگی و ایرانی
  3. خرید عمده روشویی کابینتی

برای دریافت ارتباط با کارشناسان فروش با شماره ۰۹۳۶۶۵۴۸۰۸۲ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *