دکوراسیون آشپزخانه, دکوراسیون داخلی

۱۰ ایده برای دکوراسیون آشپزخانه رنگارنگ برای جذاب کردن آشپزخانه شما

آشپزخانه ای با رنگ قرمز

دکوراسیون آشپزخانه شما تداعی کننده روحیه و هیجانات شماست. در آشپزخانه های ساده که با کاشی کف سفید، لوازم استیل و وسایل برقی سفید تزئین شده اند هیچ چیز بدی وجود ندارد اما موضوع این مقاله ما نیست. اگر بخواهیم روراست باشیم، باید بگوییم این روزها مردم بیشتر تشنه رنگ هستند.

ما در این مقاله چندین قدم جلوتر می رویم و با رنگ ها بازی می کنیم و هیجانی که صحبتش را کردیم به اوج خود می رسانیم. رنگ‌های درخشان به مانند جواهرات، کاشی‌های رنگارنگ به سان رنگین کمان همگی طرح‌هایی جسورانه و منحصر به فرد برای ایجاد یک تغییر اساسی در فضای آشپزخانه شما هستند.

ایده هایی برای دکوراسیون آشپزخانه رنگی پیشنهاد ما برای گذر از آشپزخانه های ساده است. حتی بهتر از این، رنگارنگ شدن آشپزخانه تان می‌تواند به راحتی و تنها با اضافه کردن چند عنصر انجام پذیرد. برای کمک به شما و برای اینکه بتوانید فضای رویایی خود را بسازید با ما همراه باشید.

ما دوست داران دکوراسیون مدرن را فراموش نکرده ایم! یک مقاله ویژه با عنوان دکوراسیون سفید مشکی، شایسته یک منزل لوکس و مدرن را برای شما آماده کرده ایم.

مشاهده این مطلب را به هیچ عنوان از دست ندهید: دکوراسیون سفید مشکی

آشپزخانه زرد هم زیباست

سلام زرد! در این آشپزخانه پر زرق و برق، یک پوشش تازه از رنگ آفتابی، قفسه‌های قدیمی را روشن می‌سازد. رنگ زرد به طرز شگفت آوری در برابر دیوارهای چوب، مدرن جلوه می‌کند. قبل از دیدن این عکس شاید ایده ای برای آشپزخانه زرد نداشتید اما همان طور که می بینید فضای پرانرژی آشپزخانه شما را جذب می کند.

آشپزخانه زرد

آشپزخانه قرمز تک‌رنگ ​

شما مجبور نیستید هنگام تصمیم‌گیری برای انتخاب یک طرح تک رنگ برای آشپزخانه، یک رنگ ملایم و با ظاهری خشک برگزینید. اینجا طرحی از آشپرخانه کوچکی می‌بینید که با رنگ قرمز آتشین جذاب شده است.

آشپزخانه قرمز نیاز به شیرآلات مشکی یا قرمز و سینک ظرفشویی مشکی یا قرمز دارد. مطمئن هستم هرکسی با دیدن آشپزخانه قرمز به وجد خواهد آمد.

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ قرمز

آشپزخانه مدرن ویلایی ​

در خانه ویلایی مدرن می توانید با چند عنصر رنگارنگ فضای آشپزخانه‌ سفید را جذاب کنید. یک جفت لامپ سبز رنگ، جزیره آشپزخانه را روشن می‌کند.

پارچه‌هایی زیبا روی چهار پایه هایی ساده کشیده شده است. بر روی جزیره آشپزخانه پارچه هایی با رنگ جیغ مثل قرمز، زرد و نارنجی، جزیره را از یکنواختی خارج کرده است و با پارچه روی چهارپایه ها طرح بی نظیری ساخته است.

آشپزخانه مدرن ویلایی

کاشی‌های طرح دار ​

کاشی‌های ۶ ضلعی که داری طرح یک دسته از پرندگان است، در این طراحی توانسته، جلایی تازه و مقداری حس شیطنت آمیز را به آشپزخانه خاکستری بی حس و حال اضافه نماید.

پس همیشه به خاطر داشته باشید که تنها با استفاده از کاشی های طرح دار در بازسازی آشپزخانه هایتان محیطی متفاوت و کم نظیر خلق کنید.

کاشی های طرح دار برای دکوراسیون آشپزخانه

کف پوش‌های طرح دار ​

عشق زیادی در این آشپزخانه رنگارنگ موج می‌زند. برای شروع بهتر است کف چوبی قدیمی را با رنگ کردن به روز کنید یا از کف پوش های طرح دار استفاده کنید.

جزیره‌ای قرمز رنگ نیز کنتراست رنگی گیرایی را به ارمغان می‌آورد. کاغذ دیواری با طرح زرد رنگ به قفسه‌های کابینت جلوه‌ای زیباتر هدیه می‌دهد و در نهایت رنگ آبی اجاق گاز به تعادل رنگ در فضا کمک می‌کند.​

کاشی طرح دار رنگی

الهام گرفته از موندریان؛ آشپزخانه رنگارنگ واقعی ​

این آشپزخانه رنگی که از سبک نقاش هلندی پیت موندریان الهام گرفته شده با انتخاب رنگ‌های متفاوت برای هر درب کابینت طراحی شده است. هردو سطح آبی و صورتی رنگ روی کابینت‌ها نیز از پلی اکریلیک انعطاف پذیر ساخته شده‌اند.

آشپزخانه با طرح موندریان

طرح ترکیبی کاشی آشپزخانه ​

ترکیب و تطبیق کاشی‌های رنگی یک روش سوپرایزکننده برای طراحی یک آشپزخانه رنگارنگ است. برای مثال، می‌توانید به این مدل با دو طرح کاشی مختلف در این آشپزخانه آبی نگاه کنید. به این نوع کاشی که در تصویر استفاده شده، کاشی بین کابینتی می گویند.

کاشی های طرح دار در بازسازی آشپزخانه

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ های سبز، آبی و سفید ​

این آشپزخانه که متعلق به یک خانواده استرالیایی است دیوار هایی سبز رنگ دارد. در دل همین دیوار های سبز رنگ کابینت هایی با رنگ سفید نمای جذابی به دیوار داده و از یکنواختی خارج شده.

دکوراسیون آشپزخانه با رنگ آبی، سبز، سفید

کابینت های سمت دیگر آشپزخانه رنگ آبی خاصی دارد. دیوار پشت گاز رومیزی نیز با سنگ مرمر دیزاین شده است که قطعا با یک سینک گرانیتی این طراحی فوق العاده خواهد شد.

کاشی اسپانیایی رنگارنگ ​

در این طراحی می‌بینیم که کاشی اسپانیایی و یک آشپزخانه‌ی جزیره‌ای فیروزه‌ای، هر دو این فضای آشپزخانه را به زیبایی رنگ‌آمیزی می‌کنند​. صفحه روی جزیره طرح چوب است و از یک سینک زیرکار استفاده شده.

سینک های ظرفشویی از نظر نصب ۳ نوع هستند: ۱-توکار ۲-روکار ۳-زیرکار

اگر با انواع مدلهای سینک ظرفشویی آشنایی ندارید این مقاله را مطالعه کنید: تفاوت سینک توکار و سینک روکار چیست؟ معایب سینک زیرکار!

کابینت هایی با رنگ استخوانی و اجاق گاز مشکی طلایی این طراحی را بی نقص کرده اند.

کاشی رنگی در آشپزخانه

همان طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید از سینک ظرفشویی زیرکار استفاده شده است. اگر قصد استفاده از این مدل سینک را دارید ما به شما سینک گرانیتی فونیکس کد ۷۰ و کد ۱۱۰ را پیشنهاد می‌کنیم، باید توجه داشت بعد از خرید این نوع از سینک ها، نصب سینک گرانیتی مهم‌ترین مرحله‌ای است که باید آموزش کافی و اطلاعات لازم زاجع به آن را داشت.

کاغذ دیواری طرح دار و اشیا رنگی ​

کاغذدیواری نقش‌دار و مجموعه‌ای از اشیا رنگی این آشپزخانه را از نظر طراحی داخلی، به مدلی بی نظیر تبدیل کرده است که می‌توانید نقش عناصر رنگی را در جذاب‌تر کردن آن به خوبی مشاهده کنید. کاغذ دیواری های طرح دار به راحتی در بازار با قیمت های مختلف قابل تهیه است. یک تابلو نقاشی با رنگ های شاد برای این سبک آشپزخانه مناسب است.

آشپزخانه با کاغذ دیواری طرح دار

نظر شما چیه؟

آیا داشتن یک آشپزخانه رنگی برای شما جذاب است؟ به نظر شما آشپزخانه رنگارنگ بهتر است یا ساده؟ کدام طرح و رنگ نظر شما را جلب کرد؟

وقتی به سمت دکوراسیون آشپزخانه رنگی می‌رویم دست ما در انتخاب رنگها باز است. سینکهای گرانیتی با تنوع رنگ بالایی که دارند در این سبک دکوراسیون به ما کمک بسیاری خواهند کرد. ما در مقاله رنگ‌بندی سینک گرانیتی و راهنمای انتخاب بهترین رنگ به شما در انتخاب و خرید سینک رنگی کمک میکنیم.

منبع: thespruce

3 دیدگاه در “۱۰ ایده برای دکوراسیون آشپزخانه رنگارنگ برای جذاب کردن آشپزخانه شما

 1. فریبا گفت:

  مدتی هست به فکر اجرای دکوراسیون رنگی برای آشپزخانه افتادم. اما واقعا جسارت اجرای این سبک رو نداشتم با خوندن مقاله شما انگیزه ام بیشتر شد و احتمالا به زودی آشپزخانه قرمز خواهم داشت. ممنون از مطلب مفید شما

  1. HOGONIK گفت:

   سلام فریبا عزیز
   خوشحالیم که این مطلب به انتخاب شما کمک کرده است. آشپزخانه قرمز مختص آدم های جسور است.
   موفق باشید

 2. ناشناس گفت:

  عالی و خدا قوت…
  رنگ شاد به زندگی معنا و عشق میبخشه👌👌

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *